Nowoczesne systemy GSP do monitoringu floty

Znamy skuteczny sposób na to, abyś mógł zapanować nad swoją flotą pojazdów oraz uzyskać o niej, wszelkie potrzebne do sprawnego zarządzania informacje. Komunikaty pomogą Ci właściwie zorganizować wszystkie trasy, a przy pomocy monitoringu gps zredukujesz koszty swojej działalności transportowej czy logistycznej. Wszystkie lokalizatory gps, jakie oferuje nasza firmy są skonstruowane z materiałów najwyższej jakości, dlatego pomogą szybko oraz precyzyjnie namierzyć Twoją flotę pojazdów — oferowane przez nas nadajniki gps do samochodu, potrafią wskazać adres pojazdu z dokładnością do kilkunastu centymetrów.

Monitoring gps pojazdów skonstruowany przez nasza firmę bazuje na dwóch technologiach: GSM i GPS — technologia GPS posiłkuje się za pomocą danych uzyskanych z satelity, dlatego określa położenie Twojego samochodu. Natomiast za pośrednictwem technologii GSM dane zostają przesłane do serwerów. Przy pomocy naszego monitoringu pojazdów, w prosty i szybki sposób można skontrolować aktualną pozycję samochodu oraz nadzorować z jaką prędkością poruszają się Państwa pojazdy. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu oraz zareagować na remonty lub blokady na trasie, a także umożliwia szybką reakcję na nadużycia oraz wszystkie błędy kierowcy. Oferujemy monitoring pojazdów gps dla: samochodów osobowych| samochodów ciężarowych| pojazdów specjalnych| pojazdów budowlanych

Koszt realizacji naszych usług wyceniany jest dla każdego klienta indywidualnie. Dlatego w celu sporządzenia kosztorysu należy skontaktować się z naszym doradcą. Natomiast cena montażu urządzeń lokalizujących uzależniona jest od wielkości Twojej floty oraz od rodzaju pojazdów, które maja być wyposażone. W przypadku awarii zapewniamy całodobowy serwis! Stosowane przez nas rozwiązanie przeznaczone są zarówno dla klientów rozpoczynających swoja przygodę z biznesem, jak również zaopatrzamy korporacje zarządzające ogromną flotą samochodów. W trosce o Państwa zadowolenie, proponujemy możliwość dzierżawy naszych urządzeń do monitoringu oraz lokalizacji gps. Biorąc pod uwagę to, że nasz system oferuje wiele możliwości, zapewniamy profesjonalne kursy i szkolenia dla Państwa pracowników, w celu poprawnego korzystania z naszych produktów. Zadzwoń i skonsultuj się z naszym pracownikiem w celu realizacji zamówienia!